Dalaman Çelik Villalar

Fiyatlarımız Dublex Çelik Binalarda m2 si ….. TL dir,
 
Tek Katli Çelik Binalarda ……. TL dir
 
Binalarımızda Kullanılan Çelik Malzemeler TSE Standartlarında Deprem Riski Göz Önüne Alınarak Rolform Makinalarında 1. Derecede Depreme Dayanıklı Mimari Statik Hesabi Yapildiktan Sonra Tamamen Bilgisayar Programları İle Uretilen Galvaniz Celik Sistemidir
 
Bina Dis Duvarlar Çelik Karkasi Kalınlığı 9 cm dir, Tasyunu İzolasyonu , 8 cm dir, Duvarin İc Kısmı Alcipandır, Dış Kısmı ise 12 mm Fugali Tasonit (Betopan) dır. İstege Bagli Olarak Dış Duvarlar Boardex Kaplanarak Uzeri Sıva Yapilabilir. Toplamda Binanın Dış Duvarları 11 Cm Kalınlığa Ulaşmaktadır. Dileyen Müşterilerimize İstenildiği Taktirde Dış Duvar Yüzelere Önce OSB Kaplanarak ve Üzerine Betopan Yapılarak, İç Duvar Yüzeylerinde de Önce OSB Daha sonrada Alçı Plaka da Kaplanabilir.
 
Bina Çatisi Çelik Karkastan Sonra OSB Kaplama, Sonra İzolasyon (Mebran) Kaplama ve En Son Olarak Polimit (kiramet) Kaplanır
 
Bina Pencereleri PVS – Vinsa Pakpen, Adopen veya Egepen Olarak Yapılır
 
Bina İc Kapıları Amerikan Pres veya Bendor Melamin Kapı, Dis Kapi ise Ozel Celik Kapidir
 
Bina İç ve Dış Boyası Filli Boya dır
 
Bina Islak Zeminler Seramiksan veya Egeseramik, Kuru Zeminler Laminant Parke Agt Kaplanır
 
Vitrifiye Malzemeleri Ege Seramik,veya Norm Serisidir.
 
Bina Elektrik Tesisati Plana Uygun Siemens Marka Şarteller, Viko Marka Anahtarlar ,Kullanılır.
 
Bina Fiyatlarimiza Resmi Prosedürler ve İşlemleri +Bina Zemin Betonu (temel) Bina Dışı Elektrik ve Su Bağlantıları, Mutfak Dolapları Dahil Değildir Not : İsteyen Müşterilerimize Extra Ücret İle Maliyetini Ödemek Koşulu İle yukarıda Bahsi Geçen İşler Tarafımızdan Temin Edilebilir.
 
Binalarımızda Kullanilan Galvaniz Çelik Ömrü Ortalama 180-200 Yildir Kaplama Malzemelerinin Ömrü İse 50 55 Yıldır.
 
Bir Binanin Bitim Teslim Sureci Maksimum 40 Gündür.
Katalog larımızda Dilediğiniz bina Modelini Seçebilir, Değişiklikler Yapabilir veya Mühendistlerimiz İle Ofisimizde Evinizin Model Tasarımını Yaparak, Evinizin Boya Reengini, Fayanslarını, Laminant Parkelerini,Kapı Modellerini Seçebilirsiniz.
 
ERCAN ARABACI : 0 543 301 0301

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir